بهترین متخصص پوست در تهران

امروزه افراد بسیاری اعم از پیر و جوان با مشکلات پوست و مو مواجه هستند و بدنبال یک متخصص پوست و موی خوب می باشند تا مشکل خود را بطور کامل برطرف نمایند.

عزیزان شهر تهران که با مشکلات پوست و مو مواجه هستند بدنبال بهترین متخصص پوست در تهران می باشند تا با بکارگیری روش های درمانی مناسبی نتایج بسیار مطلوبی رادریافت نمایند

یک متخصص پوست و موی خوب باید تجربه لازم را در زمینه مشکلات پوستی داشته باشد و با تشخیص درست یک روش درمانی مناسبی را انتخاب نماید . دکتر سارا لطفی ، متخصص پوست خوب در تهران ، دارای تجربیات کافی در زمینه پوست و مو می باشند و با بهره مندی از جدیدترین تجهیزات روز دنیا ، در زمینه پوست و مو خدمات درمانی و زیبایی خود را با مهارت بالا به شرح زیر ارائه می دهد .

جوانسازی پوست

پوست شفاف، روشن و بدون لک و چین و چروک آرزوی افراد بسیاری می باشد با روش های جوانسازی پوست می توان پوست زیبایی را بوجود آورد، این روش ها شامل لیزر فرکشنال co2، تزریق بوتاکس، تزریق چربی ، میکرونیدلینگ، سابسیژن و میکرودرم ابریژن می باشد ، بکارگیری تمامی این روش ها نیازمند تجربه و مهارت پزشک است تا بتوان نتایج بسیار خوبی را دریافت کرد برای آشنایی با این روش هادر ادامه مطلب توضیح مختصری در رابطه با هر کدام از این روش ها داده می شود .

تزریق بوتاکس: بهترین روش برای چین و چروک های روی صورت تزریق بوتاکس می باشد ، تزریق بوتاکس امروزه در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است ، با تزریق در ناحیه مورد نظر عضلات ان ناحیه فلج می شود و چین و چروک پوست از بین می رود

تزریق چربی : در این روش از چربی خود فرد استفاده می شود ، این روش هیچ گونه عارضه جانبی را به همراه نمی آورد ، چربی با دقت بسیار بالا از بدن خود شخص از نواحی مانند شکم و پهلو گرفته می شود و بعنوان پر کننده طبیعی در چین و چروک صورت یا در نواحی دیگر تزریق می شود .

میکرونیدلینگ : روش بسیار موثر و تایثر گذار در درمان جای اسکار و جوش است ، میکرونیدلینگ دارای یک وسیله مخصوص است که در این وسیله سوزن هایی تعبیه شده است که با سرعت خاصی در عمق مناسبی از پوست وارد می شوند ، و با جراحتی که ایجاد می کند باعث تولید آلاستین و کلاژن جدید میشوند .

سابسیژن : با بکارگیری سابسیژن می توان تورفتگی های روی پوست را از بین برد در این روش از یک سوزن بسیار ظریف استفاده می شود تا چسبندگی های بین پوستی را آزاد کرد .

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =